Новини та розпорядження

доц. М.П.Тишковець

доц. І.А. Прокоп

доц. Ю.А. Рудяку

На виконання статутних засад Тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського, що стосуються виконавчої і трудової дисципліни, забезпечення навчального процесу на кафедрах, підтримання належного санітарного стану в навчальних аудиторіях і лабораторіях ННІ зобов’язую:

1.     Обговорити на кафедрах питання щодо виконавчої і трудової дисципліни викладачів і студентів під час занять та забезпечення належного порядку і санітарного стану в навчальних аудиторіях.

2.     Систематично проводити роз’яснювальну роботу з викладачами і студентами про заборону тютюнопаління на території ННІ.

Директор ННІ моделювання та

аналізу патологічних процесів                                                                                                                              В.Д. Дідух

Завідувачам кафедр:

проф. І.М. Мельничук,

проф. А.А. Гудимі,

доц. А.А. Рудяку,

доц. М.П. Тишковець,

доц. І.А. Прокоп,

коменданту НК №11 А.І. Огірку

Розпорядження

1.     Прошу відповідальних осіб за охорону праці, пожежну безпеку, промсанітарію ознайомитись з програмою проведення вступного протипожежного інструктажу від 30.10.2014 р. і перевірити: дотримання правил техніки безпеки при проведенні лабораторних, практичних занять, господарських робіт, якість інженерних і електричних мереж, протипожежного захисту, наявність і справність заземлення існуючого обладнання, контура заземлення корпусу та наявність записів у журналах з техніки безпеки про проведення відповідних інструктажів. Результати перевірки і пропозиції щодо покращення стану техніки безпеки в корпусі і на його території подати до 26.09.2015 р. доц. Дідуху В.Д.

2.     Ознайомити співробітників корпусу із план-схемою евакуації персоналу інституту у випадку надзвичайних ситуацій.

Директор ННІ моделювання та

аналізу патологічних процесів                                                                                                                 доц. Дідух В.Д.

Розпорядження

I. Дирекція інституту висловлює вдячність завідуючому кафедрою патологічної фізіології  проф. Ю.І. Бондаренко, за чітку організацію та проведення конференції «Актуальні питання патології за умов надзвичайних факторів».

II.  Дирекція інституту висловлює вдячність завідуючому кафедрою філософії та суспільних наук проф. І.М. Мельничук за підготовку і проведення конференції «Філософія, методологія, педагогічні аспекти формування культури здоров’я-збереження».

III. Дирекція інституту висловлює щиру вдячність доц. Л.В. Кравчуку за проведення тематичного вечора «Повстанськими шляхами».

IV. Дирекція інституту висловлює щиру вдячність інженеру-програмісту відділу програмного та апаратного забезпечення Б. Сеньківу за сумлінне відношення до своїх обов’язків та за створення веб-сайту «ННІ моделювання та аналізу патологічних процесів».