вчена рада №1 від 06.09.2017 року

РІШЕННЯ

ВЧЕНОЇ РАДИ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ МОДЕЛЮВАННЯ ТА АНАЛІЗУ ПАТОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ

від 06. 09. 2017 р.                                                             Протокол №1

Розглянувши звіт про роботу ННІ моделювання та аналізу патологічних процесів за 2016-2017 н.р. і чергові завдання на поточний навчальний рік, вчена рада

УХВАЛИЛА:

1. Продовжити впровадження і вдосконалення інформаційних технологій в навчальний процес та виконання наукових досліджень на основі сучасних наукових досягнень.

Термін виконання – протягом навчального року.

2. Надавати належну увагу підготовці науково-педагогічних кадрів на кафедрах інституту, забезпечити своєчасне виконання докторських і кандидатських дисертацій викладачами кафедр.

Виконавці: завідувачі кафедр.

Термін виконання: протягом навчального року.

3. Спрямувати діяльність кафедр на покращення рівня практично-орієнтованого навчання, матеріально-технічної бази, зміцнення кадрового складу науково-педагогічних працівників.

Виконавці: завідувачі кафедр.

Термін виконання – протягом навчального року.

4. Активізувати винахідницьку і раціоналізаторську роботу. Ширше залучати до цієї діяльності студентів-гуртківців, аспірантів, виконавців докторських і кандидатських дисертацій, викладачів, які продовжують контракт на посаду.

Термін виконання – протягом навчального року.

5. Збагачувати форми проведення патріотично-виховної роботи із студентами під час навчання і позаурочні години. Популяризувати здобутки національних культур, звичаї, традиції. Організовувати оглядові та тематичні екскурсії по музеях та історичних місцях Тернопілля та сусідніх областей.

Виконавці – відповідальні за виховну роботу студентів.

Термін виконання – протягом навчального року.

6. Активізувати творчі групи до написання підручників нового покоління.

Виконавці – завідувачі кафедр

Термін виконання – протягом навчального року

7. Ширше популяризувати на сторінках газет, журналів наші досягнення, пов’язані з впровадженням інформаційних технологій в навчальний процес, контролю знань студентів.

Виконавці – завідувачі кафедр

Термін виконання – протягом навчального року

2.     Розглянувши особливості роботи кафедр ННІ у новому навчальному році та чергові завдання по вдосконаленню їх роботи, вчена рада

УХВАЛИЛА:

1. Завершити наповнення web-сторінок кафедр новими та вдосконаленими навчальними матеріалами, що стосуються лекцій, семінарських та практичних занять.

Термін виконання – до 08.09.17

2. Розмістити навчальну інформацію, зокрема тематично-календарні плани лекцій, практичних занять для всіх факультетів, плани самостійної роботи для студентів, списки літератури,  графіки чергувань викладачів, на кафедральних стендах.

Виконавці – завідувачі кафедр.

Термін виконання – до 08.09.17.

Термін виконання – протягом навчального року.

4. Брати активну участь у конкурсах на виконання наукових програм, грантів, які забезпечуються цільовим фінансуванням.

Термін виконання – протягом навчального року.

Головуючий:                                                           проф. Гудима А.А

Секретар:                                                                 доц. Новіцька О. І.